Cupcake of donut? Met deze zeep hoef je nooit meer te kiezen! Madame Marchand biedt je deze 100% natuurlijke zeep aan met oliën en boters is deze zeep zacht, glad en heerlijk voor je huid.
Deze zeep verrijkt met glycerine zorgt voor zoetheid en verwennerij. Handgemaakt en combineert de sensatie van een milde zeep met de voordelen van een verzorgende zeep. Ruikt naar parfum Monoï.
Deze zeep verrijkt met glycerine zorgt voor zoetheid en verwennerij. Handgemaakt en combineert de sensatie van een milde zeep met de voordelen van een verzorgende zeep. Ruikt heerlijk naar rozen.
Deze donut zeep is verrijkt met glycerine en zorgt voor zoetheid en verwennerij. Handgemaakt en combineert de sensatie van een milde zeep met de voordelen van een verzorgende zeep.